2. HALLOWEENSKÁ NOC

Tak jako vloni i letos  bylo na naší škole i ve večerních hodinách z pátku 6.11. na sobotu7.11. velmi živo. Budovu školy obsadili čarodějové a čarodějnice ze třídy 8.A , aby zde mohli sice opožděně, ale o to s větším nadšením společně oslavit již podruhé svátek Halloween. Halloweenský rej začal hledáním pokladu v jednotlivých skupinkách podle zašifrované zprávy.  Žáci do pozdních hodin soutěžili, hráli hry a nakonec celý večer vyvrcholil čtením strašidelných příběhů na dobrou noc. Děti byly statečné, a protože se nikdo z nich nebál, obdržel každý druhého dne ráno strašidelný glejt. Po společné snídani  jsme se všichni rozešli s dobrou náladou a nezapomenutelnými zážitky do svých domovů. Všichni se již dnes těšíme na další společná setkání.