ČTVRŤÁČCI V ČESKÉ TELEVIZI

V úterý 7.12.2010 se žáci čtvrtých tříd vydali na školní výlet do Prahy. Nejprve se zastavili na ruzyňském letišti. Po krátké prohlídce a náležitém občerstvení se už těšili na největší lákadlo dne: ateliéry ČT. Na úvod děti viděly instruktážní film o historii i současnosti televize. Pořadem je pro- vázely dětské postavičky Jů a Hele. Následovaly prohlídky nahrávacích studií, maskéren a skladů  s rekvizitami. Na chodbách jsme potkali i několik známých tváří : Martin Stropnický, Pavel Kříž, Dana Syslová,Maroš Kramár a hlavně: Paní učitelko:to je Maty z ordinace!!!  Ale určitě největším zážitkem byla možnost vidět natáčení pořadu Kouzelná školka. Děti viděly v akci babičku Janu ( Jana Hlaváčová)

i copatou Fanynku. Na závěr si kluci i holky v obchůdku ČT koupili něco na památku.