PROJEKT: ČERTÍ ŠKOLIČKA.

Žáci II.C se přidali k celkové akci školy, která se jmenovala Mikuláš ve škole, projektem pod názvem „Čertí školička.“ Jednalo se o projektový den, kdy žáci plnili zadané čertí úkoly. Pro vytvoření správné atmosféry se i samotní žáci převlékli za čerty.  Projektová výuka se  žákům velice líbila a jejich zapojení do výukové činnosti bylo maximální. Tento den byl zvláštní i tím, že žáci nedostávali za splněné  úkoly známky, ale čertí obrázky do čertích průkazů. Projekt splnil veškerá očekávání a hlavně žákům přiblížil tradice a zvyky těchto svátků. Protože i celá škola žila duchem mikulášské nadílky, nezapomněli žáci z druhého stupně za pomoci svých pedagogů a navštívili naše mladší žáky a podělili je nadílkou.