Mladý zdravotník 2013

Okresní kolo hlídek Mladých zdravotníků se konalo ve středu 14. května 2013 na Výstavišti v Lounech. Soutěžilo se v  kategoriích: mladší žáci, za které soutěžili – Kroftová Kristýna, Tóth Jan, Sibal Josef, Jančíková Nicola a Ševčíková Barbora. V kategorii starších žáků soutěžili – Schejbal Lukáš, Endersová Nikola, Lhotský Lukáš, Macáková Anna a Mihaly Rostislav. V kategorii mladších žáků se naše škola umístila na pěkném 3.místě, čímž našim žákům děkujeme za pěknou reprezentaci školy. Starší žáci se neumístili na předních místech, ale i jim děkujeme za snahu, píli a trpělivost, kterou v této soutěži prokázali. Není jednoduché všechny úkoly zvládnout, byť se na soutěž žáci půl roku pilně připravovali pod vedením paní učitelky Romany Smékalové. Všem náleží pochvala a náš obdiv, neboť svůj volný čas věnovali  dalšímu sebevzdělávání.