HALLOWEENSKÁ NOC VE ŠKOLE

Poslední říjnový den (31.10. 2008), kdy se také naše město připojilo k oslavám svátku Halloween, bylo na naší škole i ve večerních hodinách velmi živo.  Budovu školy obsadili čarodějové a čarodějnice ze třídy 7.A pod vedením p.uč. Kateřiny Holštajnové a Radany Halvátové, aby zde mohli společně strávit tuto magickou noc.

Halloweenský rej začal hledáním pokladu v jednotlivých skupinkách podle zašifrované zprávy. Nechyběla ani výroba halloweenských lampiček a ozdob. Žáci do pozdních hodin soutěžili, hráli hry a nakonec celý večer vyvrcholil čtením strašidelných příběhů na dobrou noc.

Děti byly statečné, a protože se nikdo z nich nebál, obdržel každý druhého dne ráno strašidelný glejt. Po společné snídani a několika hrách na rozloučenou jsme se všichni rozešli s dobrou náladou a nezapomenutelnými zážitky do svých domovů.