RECYKLOHRANÍ

V letošním školním roce 2008-2009 se naše škola zapojila do projektu RECYKLOHRANÍ, který vyhlásil ministr školství Ondřej Liška.

Recyklohraní je školní recyklační program, který si klade za cíl realizaci zpětného odběru baterií a elektrozařízení, podporuje vnímání potřeby správného nakládání s odpady.

Žáci sbírají a odevzdávají do boxů použité baterie a malá elektronická zařízení (veškerá drobná elektrozařízení, která se vejdou do určené nádoby, malá rádia, mp3 přehrávače, diskmeny, walkmany, kalkulačky, telefony, drobné počítačové vybavení, elektrické hračky a hudební nástroje atd.).

5.ledna 2009 byl v rámci projektu zadán nový úkol.

Literární soutěž s názvem „Kam s ním? Aneb Jak to bylo u nás doma.“

Do soutěže se zapojili žáci V.B a IX.A. Některé práce žáků budou uveřejněny na webových stránkách  www.recyklohrani.cz a otištěny v magazínu Zpětný odběr.

Práce našich dětí

Eva Šimková