Přespolák - oblastní kolo, Žatec, 1.10.2013

výsledky

článek

Přespolní běh proběhl dne 1. října 2013 u řeky Ohře. I naše škola se zúčastnila v několika kategoriích. Za 1. stupeň naši školu reprezentovali žáci: Kuvík, Plánička, Černoch, Kočka, Helásek , Říha a Valko. Umístili se na 3. místě v běhu na 1 km. Za žákyně nás reprezentovala děvčata: Bartáková, Weidischová, Hrabětová, Coprivová, Dvořáková a Hubená, která i přes zranění utrpěné během závodu, do cíle statečně doběhla. Děvčata se umístila na 1. místě v běhu na  1km, a proto postoupila do dalšího kola, které se konalo ve čtvrtek 3. října v obci Krásný Dvůr. Zde nás opět reprezentovala stejná sestava děvčat, pouze zraněnou Lucii Hubenou nahradila Kristýna Mederová. Děvčata pro naši školu vybojovala krásné 3. místo v běhu na 1 km.