15.10.2014 proběhlo školní kolo soutěže Přírodovědný klokan - výsledky

Důležité upozornění:

Vedení školy upozorňuje žáky a jejich zákonné zástupce, aby zvýšili svoji ostražitost, v souvislosti s tragickými událostmi na ZŠ v Klášterci nad Ohří a na ZŠ v Mostě, kde došlo k únosům dětí v době, kdy opouštěli školu po vyučování.

Vedení školy žákům doporučuje:

1. Nereagovat na nabídky neznámých osob ke svezení autem, ani od nich nepřijímat žádné dárky, pamlsky.

2. Školu opouštět raději ve skupinách a jít co nejkratší cestou domů. Vyhýbat se mál frekventovaným a hůře kontrolovatelným částem města (parky, zákoutí ...)

3. V případě jakéhokoliv nebezpečí přivolat mobilem Městskou policii (156) a co nejdříve informovat rodiče. Snažit se zapamatovat popis nebezpečné osoby, popř. značku auta a její SPZ.

4. Dle školního řádu žák nesmí v průběhu vyučování opustit školu bez doprovodu zákonných zástupců, nebo na základě jejich písemné žádosti v ŽK.

5. Ze školní družiny mohou žáky vyzvednout pouze osoby, které jsou uvedeny v zápisovém lístku.

Dbejte na svoji bezpečnost!